Benden Size Tavsiye Kedinize İç Dış Parazit İçin Hap Almyaın

KaanEfe411

Veteriner iç parazit için kedine hap vedi ben kendi kedimşn yutmayacağını biliyordum o yüzden toz şeklinde maltına karıştırdım ama yinede %25 i ziyan oldu

9 CEVAP

BiciriginAnnesi

Benden Size Tavsiye Kedinize İç Dış Parazit İçin Hap Almayın

Veteriner iç parazit için kedine hap vedi ben kendi kedimşn yutmayacağını biliyordum o yüzden toz şeklinde maltına karıştırdım ama yinede %25 i ziyan oldu

Zaten bu haplar toz halinde satılmış olsaydı satılırdı
Bizlerin kullandığı ağrı kesiciler olsun antibiyotikler olsun vs vs hap halinde üretilmiştir tozlar da illahaki var ama en çok tüketilen toz değil hap
Mide de emilime sahip olsun yavaş yavaş etki etsin ki zehirlenme ile karşı karşıya kalınmasın diye

Ayrıca iç parazit hapı bütün halde kediye yutturulur bu çok basit bir işlem siz yapamamıssiniz ondan %25 ziyan etmişsiniz.

aslihan_e

Zaten toz haline getirmek tamamen yanlış hapları. Kana hızlı karıştığı için hayvanı öldürebilirsiniz. Hiçbir hap ağrı kesici bile olsa toz haline getirilip verilmez.

Warriorsans

Toz haline getirmeniz çok yanlış. Biz hep hap kullanıyoruz kedilerimin kilosuna göre yarım hap yutmaları gerekiyor rahatça yutabiliyorlar ama bazen inat ettiklerinde üzerine malt sürüp veriyorum öyle yutuyorlar

bademthecatt

Kedinize hap yutturamıyorsanız iç dış parazit etkili damlalardan alıp yapabilirsiniz daha iyi olur broadline önerebilirim

beyzathemoc1

Toz haline getirilebiliyor ama markaya bağlı ilaçtan ilaca değişir

Ancaj kokusunj aldığı için yemez gayet normal direkt yutturmak gerekiyor

Asabi kedilerde o aparat işe yaramıyor

simbakedi

benden size tavsiye
kedinize hap yutturamıyorsanız damla şeklindeki iç-dış parazitlerden alın

Bbgm

Aslında veteriner bir aparat ile pat diye kendi yutturuyor yani bizimki öyle yapıyor. Hapı size vermesi yerine yutturmasını söyleyin bence.

martuyl

iç parazit için şurup şeklinde olanları da var ama hapı zaten direkt yutan ked az :) direkt bogazına fırlatmak lazım :) bunu veterinerde kıskaçlı bi aletle yapıyorlar ama siz evde agzını kocaman açıp olabildigince geriye atarsanız hapı mecburen yutuyorlar

Midnightoil

İç Dış tek damlada hallourken neden kullanmayasanız ki?** Broadline **kullanıyoruz a uzun zamandır biz.