İshale Ne İyi Gelir?

Selenay1

Mama gelmediği ve satan hiçbir yer bulamadığım için mecburen 2 gün royal canin, yaş mama vs yedirdim. Kedilerim de doğal olarak ishal oldular. Şimdi 2 haftaya yakındır kendi mamalarını yiyorlar. Bir tanesinin ishali geçti ama diğeri hala ishal. 4 paket probiyotik içirdim 5 günde ama hala geçmedi. Başka hiçbir belirtisi yok kedimin. Hatta sık bir şekilde bile kakasını yapmıyor ishal olmasına rağmen. Zaten çok kolay ishal olan bir kedi sanırım hassas bağırsaklara sahip. Buna ne iyi gelir?

16 CEVAP

aemini

Tek doz karma aşı yeterli olur mu konusu size aitti yanlış hatırlamıyorsam. Kötü tablo çizmek istemiyorum ancak canım çok yanıyor. Bence vakit geçirmeden iyi bir doktora götürün. Lan noluyo diyemeden alıyor hastalık. Çok hızlı ilerliyor, çok çabuk bulaşıyor ve dirençli. İhmal etmeyin.