Merhaba Mantar Sonrası Tüy Dökümü?

Gmz91910

Mantar hastalığına yakalanmış koruma altına aldığımız 4 yavru kedimiz var.ilk başta ecosin kullandık 3 hafta önce de mantar aşısı oldular.iştahları keyifleri iyi artık ilerleme de durdu diyebiliriz ancak öbek öbek tüyleri dökülüyor bu iyi ye mi işaret?ölü deri mi atılıyor?

3 CEVAP

Gmz91910

Bağışıklık şurupları ve probiyotik kullanıyoruz umarım düzelirler uzun bir süreç olacak

Bbgm

Düzelecektir. Ses gürültü fazla aksiyonlu ortamlardan uzak tutarak stres seviyesini düşürmenizde iyi olur.

Bbgm

Mantardan çok fazla muzdarip çocuklar olduğunu görüyorum. Aslında her şeyin yanında bağışıklık da bu konuda çok çok önemli. Doğal dengeli beslensin, bağışıklığı güçlensin düzelecektir.