Kedimin Göbeğini Yan Kısmında Yara

asdfcdgd

kedimi severken elime geldi uzun beyaz bi şey alırken bi tepki vermedi. memesi değil yan tarafındaydı. sizce ne olabilir

2 CEVAP

BiciriginAnnesi

Yara olup olmadığı bir kaç gün takip ettikten sonra veterinerin muayenesi sonrası karar verilip gerekli cerrahi işlem varsa müdahale edilebilinirdi.

Siz erken müdahale etmiş de olabilirsiniz biraz takip edin kedinizi herhangi bir sorun olacak mı

Sezgek

Kedinizin alerjik dermatiti olabilir o bölgeyi batikon yoksa cristalin ile silebilirsiniz varsa eliniz de travazol ya da furacin krem sürebilirsiniz yaşanmasına izin vermeyin o bölgeyi daha da fazla tahriş etmesin benim kızımda da olmuştu zaten veterinerde onu çekip alıyor o bölgede yeniden tüy çıkması için biyotinli takviyeler vermeyi unutmayın geçmiş olsun ama bu tar dökülmeler artabilir kaşınma da varsa alerjinin nedeni ni bulmak lazım