İzmir Van Kedisi İsteyen ??

oykuyildiz

Arkadaşlar komşumun dişi van kedisi vardı sokağa salmışlar birkaç gündür besliyorum ama sokakta . Tahminen 7-8 aylık dişi kısır değil .
Ben kısırlaştırıp tüm muayenesini yaptırıp sahiplendiricem zaten .
Çevrenizde veya aranızda sahiplenmek isteyen olur mu ??

9 CEVAP

Ececimm

izmirde yaşasaydım asla hayır demezdim yorum yukarda kalsııın

oykuyildiz

Benimde kedim olmasa kendim alacaktım

Golge_Hera

Açtınız mı bilmiyorum ama buranın ilan kısmına sahibinden, instagram, facebook gibi sitelerde ilan açabilirsiniz. Özellikle sahibindende british shorthhair kısmını seçip kedinin özelliklerini yazıp, güzel fotoğraflar ve videolar koyarsanız ilan daha çok yayılır ve kedinin şansı daha çok artar. Umarım çok güzel bir yuvası olur 🌸

oykuyildiz

Fotoğraflarını çekemedim ki düzgün bugün bi denicm teşekkürler

bademthecatt

Güncell

bademthecatt

Umarım güzel bir yuvası olur💖

Bbgm

Güncel kalsın

Tugbasszz

Güncel

Kontesiim

Inşallah güzel mutlu olacağı bir yuvası olur yavrucağın :))