Kedim 2 Gündür İshal Bugün Kustu?

Arkadaşlar kedim ishaldi bugün de kustu. Halsizlik falan yok ama ishali geçmiyor kusunca da endişelendim. Evde bir seylwr hazırlayabilir miyim iyi gelecek bir tarif var mı yoksa veterinere gideceğiz :(

7 CEVAP

bademthecatt

İştahı nasıl geçmiş olsun ishale kusmada eşlik ediyorsa üşütmüş felan olabilir bir hekime muayene ettirseniz iyi olur içiniz rahat eder

Gimlihanim

İştah da kesildiyse bence vakit kaybetmeden götürün veterinere. İshal, kusma ve iştahsızlık bir arada olunca biraz tedirgin etti açıkçası. Çok geçmiş olsun. Umarım ciddi bir şey değildir.

gece18

Dışkı yumuşama ve hafif ishal durumlarında kedime tavuk ve tavuk suyundan az haslanmıs patates karıştırıp veriyorum kendine geliyor. Fakat size kusmada eslik etmis. Veterinere gidin derhal.

Cok gecmis olsun.

bugün eşimle gittik pamugumuzun coronasi varmış bu gece de vetimizle konuştuk tedaviye başlayacak iştahı duzeldi sürekli su içiyor mama da yiyor şükür inşallah bunu da atlatacak

patates hasladik pirinç lapası yaptık hiçbir şey yemiyor mama da yemiyor durgunlasti :(

Deniz1741

İştah kesilip kusma olduysa hemen veterinere gitmeniz lazım.

BiciriginAnnesi

İshalin arkası genel de kusma iştahsızlık problemi eşlik ediyor hiç vakit kaybetmeden veterinere gidin

Yavru kedim de bağırsak hastalıgi çıktı enfeksiyon çıktı onun öncesin de denemediğim vitaminler probiyotikler kalmadı hiç biri ise yaramadı
Antibiyotik kullanıldı 2 hafta oldu iştahı yeni duzelmis ama ishal henüz geçmiş değil devam ediyor tedavisi biz çok beklediğimiz için en büyük hatamiz o oldu sizin 2 gün olmus bir an önce veterinere gidin

Patates pirinç falan filan tavuk hikaye hiç bir şeye yaramıyor
Hatta patatesi pirinci yiyen kedi henüz görmedim

Geçmiş olsun