Kedide Bıyık Kıvrılması

Cennet29

Teyzemin kedisinin bıyıkları kıvrılmış sizce sebebi nedir fotograf ekliyorum

9 CEVAP

Selenay1

Benim bildiğim bu sıcaktan dolayı oluyor eğer yanan bir şeye yaklaştıysa ya da sıcak bir şeye. Çünkü anlamıyorlar çoğu zaman. Ama eminseniz eğer öyle bi şey olmadığından kaptan olabilir diğer arkadaşların dediği gibi

oamac26

mama kabı ile alakalı diye biliyorum

Ranayilmaz

Çok ilginçç

Ececimm

kapla alakalı daha geniş bir şey alın

Gimlihanim

Mama kabı geniş değilse ondan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum ama pek emin değilim de açıkçası.

gece18

“Kedi bıyık yorgunluğu” diye bir şey var. Ondan olmuştur muhtemelen. Geniş kap kullanın.

Warriorsans

Bıyıkları sıcak bir şeye yaklaştıysa böyle olur

Eray23

Mama kabıyla ilgili olabilir ama benim kedimin bıyığı kendini yenileyeceği zaman öyle oluyor

Cennet29

Aslında kendi mama kabı oldukca geniş ama bu sıralar yavrusunun minik mama kabından mama yiyor belkide o yüzden olmuştur. Cevaplar için teşekkürler