Yaş Mama Önerileriniz?

Smiletarcin

Kedime yaş mama önerebilir misiniz?
Daha önce gimcat, Me-o, hill's kullandık. Seviyordu. Ama başka çeşitlilik olması açısından yeni bir mama arıyorum.

12 CEVAP

Poncimin

Schesir, Mera, Naturea, Animonda Carny Ocean, N&D, Nutri Feline, Reflex Essential, Felicia Konserveler, Vet's Plus.

Bu yaş mamaları tercih edebilirsiniz. Ek olarak da Petlebi'de satışını görmüştüm Natura yaş mamalar da fena değil gibi. Ama daha önce hiç denemedim, hakkında da pek yorum yok. Yine de belki denenebilir. Bizim sürekli aldığımız yaş mamalar Schesir, Nutri Feline, Gimcat. Arada bir de Vet's Plus veriyorum.

cat_expert

Vet's plus içeriği gayet iyi fiyat performans maması.

Bütçeniz müsaitse schesir, nutri ve n&d markalarına bakabilirsiniz.

bademthecatt

Schesir,nd,nutri feline,gimcat,felicia konserve olanlar,mera,naturea,vets plus içlerinden bütçenize uygun yaş mamalardan tercih edebilirsiniz hepsinin içeriği güzel

Chrryq

N&d güzel

AslanPati

Vet's Plus bence gayet güzel. Tam fiyat-performans ürünü.

bobby34

uygun fiyatlı olarak vet's plus ve naturon

schesir , miamor , nd , felicia konserve

beyzathemoc1

Poncimine katılıyorum ek olarak bozita da güzel

sahraxfittiko

felix,WHİSKASözellikle,bestpet,cat chow,formix,jungle,friskies,bado,bonisa,pets family markaları dışında bütün yaş mamalar güzel bence

emirhanyenice

vets , nd, nutri,shesir

Oqrenerde06

Felicia güzeldir.

Palyaco

Miamor ve felicia konserve tavsiyemdir

gokhansultan

N&d, schesir, felicia, vets plus delicious, mera