Köpekte Ayak Titremesi Raşitizm Yardım

akarhan35

Köpeğimde 7-8 gün önce sol ayakta titreme meydana geldi 70 günlük şuanda. Veterinerime götürdüm raşitizm olduğunu söyledi devit3 verdi sonra birde kalsiyum verdi 4.gün gibi yamukluk geçti falat Titreme hepdevam etti sağ ayaktada başladı dün tekrar götürdüm tekrar baktı inceledi devit ve kalsiyuma devam et dedi bunlara ek glukozamin verdim ben pek faydası olmadı köpeğin bilek kısımlarından patisinde titreme var bacaklarında yamukluk yok hatta dışardan bakınca patileri çok çok iri duruyor acaba diyorum devitamini fazla mı geldi o yüzden mi titriyor böyle bi durumda tecrübesi olan varmı bu titreme gün geçtikçe geçer mi bide bu ara idrar sıklığı arttı çişibi çok fazla yapıyor Buda dvitaminden olur yazıyorlar internette böyle konularda tecrübesi olan var mı

1 CEVAP

Bbgm

Bence uzmanlık yapmış bu konularda tecrübeli bir hekimle görüşün. O hekimle olmaz.