Kısırlaştırma Sonrası Miyavlama

bademish

Kızım yaklaşık 1 ay önce kısırlaştı. Gün içinde (geceleri bir şey yok) hiç alışkanlığı olmadığı halde sürekli miyavlayıp dışarı çıkmak istiyor. Ben okuldan eve geldiğim zaman kapıda beni bekliyor ve kapıyı açar açmaz kaçıyor. Geceleri hiç miyavlaması yok. Yani kızgınlıkta bile bu kadar miyavlamamıştı. Sizce neden olabilir? Bir ay hormonların normal seviyeye dönmesi için yeterli değil mi? Ya da oyun olarak mı yapıyor bilemiyorum bazen dış kapının önünde miyavladığını duyunca bir şey var sanıp gidiyorum bana pusu kuruyor😅

2 CEVAP

edmrcglu

bana oyun oynuyor gibi geldi 😅 eğer ikinci kedi sahiplenmeye durumunuz müsaitse ikisi oynarlar iyi olur ☺

bademish

Yakın zamanda taşınacağım için ikinci kediyi taşındığım yerde sahiplenmek istiyorum aslında. Kapının önünde bekliyor hala miyavlıyor kaçmaya çalışıyor napıcam bilemedim. Umarım parça kalması denilen olaydan olmamıştır