Vetplus Yaş Mama Hk

pablopicasso

Merhaba,

Vetplus yaş mamayı tercih eden minnoşlarınız acaba hangisini daha çok tercih ediyor. Reddetmeden yiyor.

Paylaşır mısınız?

13 CEVAP

Palyaco

Vest plus un artık kedi çorbası çıkarması lazım kedi çorbasını daha çok seviyor kediler ve şu alımını cok iyi oluyor vest plus firmasının artık kedi çorbası çıkarması lazım yasmamadan daha çok satar

BiciriginAnnesi

Vet's plus Jöle soslu Parça Tavuk Etli Tahılsız Anne ve Yavru kedi konservesi

Tüm çeşitlerini denedik severek yediler geçenlerde tekrardan sipariş verdim

Somonlu olanı yavru kedim kesinlikle yemedi kokladığı an da uzaklaştı hep de yerdi
Seçici olduğu için
Böyle yapıyor hep farklı tad farklı aromalar olsun istiyor

Yetişkin kızım da daha çok somonlu yaş mamalar sever ona kaldı gelince yer 😊

Ama yazdığım mamayı mutlaka severek yer bir de
Pate olanı var onu da yerler

pablopicasso

Bizim oğlan somonludan hiç hoşlanmadı.

Beef ve Lamb bugüne kadar yediği tek yaş mama oldu. Bir süredir yaş mama yememizde yasak tedavi nedeniyle ama ufak ufak almak yedirmek istiyorum☺️

BiciriginAnnesi

Vets plus somonlu mama da ne var bilmiyorum ama çoğu kedi yemiyor alsın da balığı severler
ND balıklı olan tüm yaş mamalarını severek yiyorlar özellikle karidesli olanı

Başka Felicianin somonlu mamalarını da yerler
Vets de sıkıntı yaşıyoruz kızım gelince o yer mi bilmiyorum ama bir daha alacağımı sanmıyorum

Kediniz ne tedavisi görüyor geçmiş olsun

cat_expert

Tüm çeşitlerini yiyor.

Dönüşümlü olarak n&d somon karidesli yaş mamamız da var ama onu istemeyerek yiyor biz de anlamadık bizimkinin ağız tadını.

gokhansultan

Kitten olanı o kadar zorla yedi ki haline ben bile üzüldüm ki yaş mama ayrımı yapmaz benim kızım her türlü saldırır.

Ama delicious serisini nefes almadan tüketti mrrrr mrrrr mrrrrr diye :) bu akşam da veriyim hatta :)

Sezgek

Benim kızım hiç severek yemedi resmen aç kaldığı için yedi ama kuzulu somonlu falan dedikleri de aslında tavukluymuş ben anlamadım benim kızında alerjisi olduğu için bir daha almadım zaten

Gimlihanim

Delicious serisini pate yaş mama yememesine rağmen yemişti. Bence bir deneyin. Diğerlerinin hepsini denemediğimiz için yorum yapamıyorum. Sığır etli olanı yemişti sanırım sadece. Onu da pek sevmedi. Ama zaten bizimki kırmızı et sevmez. O yüzden pek de bir kriter sayılmaz.

CalicoMia

Daha geçen gün hediye gelen somonlu yaş mamayı verdim bayıldı tek oturuşta hepsini yedi kuzuluyu henüz denemedim ama genel olarak Mia hiç yaş mama seçmiyor

NorthNight

Parçalı olanda somonluydu galiba denedik, ilk kutuda bi yer gibi oldu sonra zerre ilgilenmedi. Zaten ezme seviyor ondandır diye delicious serisinden aldım ilk kutuda bi test etti onuda yemedi kalanları do laptan sattım. İşin garibi malt ayırt etmez ama vets plus ın maltınıda sevmedi. Markayla garezi var bizim kızın sanırım😂

bademthecatt

Benim badem seçici daha ilk çıktığı zamanlarda sevmemişti tekrar şans vericez belki sever diğer çeşitlerini

ozanesk

Ürünleri jöle ve tavuk ağırlıklı olmasa daha fazla kullanabileceğim bir ürün olurdu.

Kuzulu ve sığır etli olanda % 34,5 tavuk, somonlu olanda % 31,5 tavuk eti var. Ciğer oranı % 7.5 ki bu da muhtemelen tavuktandır. Kuzu ve sığır eti % 5, somon % 8 kullanılmış.

Delicious'ta sığır eti oranı % 30 ama tavuk eti ve tavuk ciğeri toplamı % 63. Jöle yok.

Sadece Vet's Plus özelinde değil diğer markalarda bunu yapıyor maalesef. Sığırlı, somonlu veya kuzulu diye satılan bir mamada en fazla içeriğin ürünün ismindeki et veya protein olması gerekiyor bence.

emirhanyenice

bayıla bayıla yiyor