Acilll Bakar Mısınız Lütfen ??

simsim1713

Kedim 1 yaşında dişi.
Bayramda tatile gitmiştik döndükten sonra göğsünün alt kısmına dokunduğum zaman bağırmaya başladı. Bir yerden düştü kırıldı mı diye korktum veterinere götürdüm. Röntgen çekildi kırık veya herhangi bir sorun görünmüyor dedi.
Gaz problemi varmış bağırsaklarında sadece onun için şurup verdi yarın tekrar kontrole gideceğiz.
Ama göğüs kısmına dokunulduğunda canı acıyormuş gibi bağırıyor hâlâ... Karnını sevdiriyor o konuda sıkıntı yapmıyor.
Normalde severken asla bağırmaz. Yani anormal bir durum olmalı ama röntgende de çıkmadı 🤦🏼‍♀️
Başına böyle bir durum gelen var mı sebebi ne olabilir
Ciddi bir problemi var mı diye endişeleniyorum 😭
Bu arada halsizlik iştahsızlık gibi bir problemi de yok...

2 CEVAP

BiciriginAnnesi

Bol bol su içirin kedinize zaten kontrol de birşey çıkmamış gaz problemi varmış siz de rahatlatmak için karnına masaj yapın rahatlasın hatta kucağınıza alın bebeklerin gazını çıkartmak için sırtına hafif hafif vurulur ya öyle yapın tabi kucağını da durursa😊yoksa dediğim gibi masaj yapın şurup da yeni başladınız anlaşılan etki etmesine zaman vardır mamanızı da tekrar gözden geçirin

Geçmiş olsun

emirhanyenice

kontrol iyi çıktıysa sorun yoktur