Kedimin Dışkısı

Helinnakk

Arkadaşlar kedimin dışkısının yarısı şekilliyken yarısı böyle ishal değilde yumuşak bi dışkı gibi geliyor şekilsiz düz oluyor nerdeyse 2-3 haftadır bu şekikde dışkısını kürekle bastırdığımda yumuşak olduğunu hissediyorum neden oluyor bu acaba yaşayan bilen var mı nasıl düzelir

3 CEVAP

BiciriginAnnesi

Mama ve yaş mama kaynaklı oluyor genellikle

Biz de yaşadık

Kuru mama ne kullanıyorsunuz yaş mama ne kullanıyorsunuz

Helinnakk

Kuru mama proplan kullanıyoruz yavru tavuklu ile yetişkin sindirim sistemi destekleyici mama kabızlık yaşıyorduk veteriner hekimimiz onu önermiştir karıştırıyoruz yaş mamayı da gourmet pate kullanıylrım

BiciriginAnnesi

Dediğim gibi takip de kalın yaş mamaya ara verin
Vets plus
Felica
Gimcat
N&D yaş mamaları da tercih edebilirsiniz pek tavsiye etmiyorum kullandığınız yaş mamayı

Probiyotik laktozsuz kefir de verebilirsiniz