Kısırlaştırmak İçin En İyi Veteriner

_sudenazzz

kedimizi yakın bir zamanda kısıtlaştırmayı düşünüyoruz sizin bildiğiniz istanbul avrupa yakasındaki kısırlaştırmayı en iyi yapan veteriner hangisi ?
fiyat önemli değil.

2 CEVAP

simbakedi

erkek kedimi gayrettepe şekerci veteriner kliniğinde kısırlaştırdım. eylül ayında olduk, kan tahlili + gaz anestezi + dikişsiz ameliyatı 650ye olduk. birkaç ay önce aradığımda erkek kediye 1100 tl civarıydı, aradığım tüm veterinerlerden daha uygundu genel olarak. dişi kedi hakkında bilmiyorum ama.

avrupa yakasında bildiğim yok ama üsküdarda vetart veteriner kliniği çok övülüyor, parası da aynı şekilde :D bu şartlarda ameliyat edecek yer bulursanız bence o veteriner de en iyi kliniktir bence:
https://www.suzionline.com/kedi/disi-kedi-kisirlastirma-mujganin-kisirlastirma-sureci/

emirhanyenice

fatihte fatih veteriner hastanesi diye geçiyor