Elizabet Takıldı Boynuna

Toscana

amiliyatını boynuna elizabet takıldı çıkarmaya uğraşıyo iple bağlamışlar boğulcakndiye çok korktum 29 da kontrol var ozamana kadar boynunda kalması gerek nasll olcak bilmiyorum bil

12 CEVAP

Toscana

sagolun daha iyi alıştı biraz başında bekliyorum çıkarmaya uğraşıyor yakalığı inş iyi olucak

iselas

Tasmaya bağlanıyor normalde tasması olmadığı için iple bağlamış olabilirler. Uygun bir tasma alıp onay bağlayın yakalığı ipten daha iyi olur.

Toscana

bağladım tasmayla gece bi video izledim orda gördüm sagolun cevaplar için şükür çıkartmaya uğraşmayı bıraktı dolaşıyor dinleniyor mamada yedi geceyi atlattık iyi şimdi

iselas

Çok çok geçmiş olsun :)

miasugok

Merhabalar çok eski konu biliyorum ama aklıma geldiniz, nasıl oldu kediniz merak ettim? Alışabildi mi yakalığına, nasıl gidiyor iyileşiyor mu

Toscana

sagolun alıştı daha iyi 2 damlaxı var kullanıyoruz göz gözükmüyor göz de olan perde varya onu kapatıp dikmiş öyle söyledi inşAllah iyi olur teşekkürler sorduğunuz için

miasugok

Çok sevindim inşallah daha iyi olur ve inşallah görür güzel haberlerinizi bekliyoruz :)

Toscana

bu konuda tecrubesi olan varmı uyuyor uyanıyor çıkarmaya çaluşıyor çıkarıyo bi şekilde

ursaminor

İple nasıl bağlamışlar anlayamadım ben :/
Bunu çıkarıp, normal -ipsiz- bir elizabeth yakası alıp siz taksanız olmaz mı?

Toscana

iyarın bakıtım en iyisi o şekil varsa ilk kez kullsnıyoruz profile yuklıyım resim bakın sagolın cevap için

Toscana

sagolun daha iyi alıştı biraz başında bekliyorum çıkarmaya uğraşıyor yakalığı inş iyi olucak

Toscana

sagolun daha iyi alıştı biraz başında bekliyorum çıkarmaya uğraşıyor yakalığı inş iyi olucak