Unique Struvite Mama

oscar98

unique struvite mama kullanan varmı acaba? Bizim kedi mamayı kullanıyor cıvık yapıyor kakasını başka olan var mi?

8 CEVAP

pomakemir

İlk birkaç gün benim oğlan da öyleydi sonra düzeldi. İdrarını da çok rahat yapıyor artık.

Palyaco

Unigue tavsiye etmem iyi bir mama deyil

aynnrrr

içeriği cok kötü bir mama uniqe veterinerler satmak için veriyor arkasına bakarsanız anlarsınız zaten tuz var koryucu var...onun yerine vet serisi ve daha etkili virbac veya hills kullanın bence

Anonymus985465

Virbac öneriyorum. Ancak kedinizdeki struvite taşının oranına göre Virbac struvite1, 2 veya 3 olması hakkında veterineriniz karar verir.

lilaaa

Unique iyi bir mama değil maalesef biz değiştirdik. Fiyatını haketmiyor daha uygun fiyata daha iyi mamalar var

Pollythelilly

1ay kullandım.İlk başta direkt geçiş yaptığım için cıvıktı birkaç gün sonra düzeldi.

MonikaveTori

Bizde erkek kedim için kullanıyoruz bazen cıvık gibi oluyor ama kakanın üstüne falan bastıklarını düşünüyorum. Diğer türlü olsa sürekli cıvık olurdu

Warriorsans

İmkanınız varsa bence farklı bir vet seri mamaya geçin derim virbac olabilir mesela