İmdat Yanii

sudemsu

Cildirmak üzereyim benim kedi kriz gecirirken tırnağı ters döndü kanamasi falan durdu cok kanamadi belli hayvanin canı acıyo elletmiyo benim kedi baya hırçın veterinere falan götüremem pasiflora vericem 1 çay kaşığı yeter mi ya da vermeli miyim sakinlessin birazcık detaylı bakamiyoruz veterinerde bakamaz parçalar insanın elini

2 CEVAP

gece18

Geçmiş olsun, veterinerinize danıştınız mı bu durumu? Ne dedi içirip, içirmeme konusunda? Eğer olumlu dönüş aldıysanız kaç doz vereceksiniz? Bunlar önemli.
Kilosuna göre ayarlanılır.

Fakat ben vermemeniz taraftarıyım. Bolca oynayıp olta verebilirsiniz kafasını meşgul edecek şeyler deneyebilirsiniz.

sudemsu

1 çay kaşığı dedi veriliyormus ben vermemeye karar verdim vericek olanlar için soyliyim yinede organik bir sakinlestiriciymis fazla vermemek şartı ile kedilerin kızgınlık dönemini daha hafif gecirmesi icin kullanilabilirmis