Kızgınlık Ve Dişi Kedi

polo

kızım 10 aylık bu defa kızgınlıgı digerlerine göre daha agır sanırım sürekli acı acı miyavlıyor oynuyor yiyip içiyor uyuyor ama genel anlamda huzursuz ve mutsuz evde erkek kedim var ama kısır ben kısır olmasına ragmen çiftleşirler sanmıştım ama olmayacak sanırım ne yapabilirim nasıl sakinleştirebilirim kızımı şuan kısırlaştırma düşünmüyorum ama mutsuz olsunda istemiyorum

1 CEVAP

iselas

Bu dönemde çok mutsuz gözüküyorlar insan dayanamıyor.Bol bol sevin ilgilenin oyunlar oynayın ama fazla yapabileceğiniz bir şey yok :( Kısırlaştırmayı düşünün bence başka bir çözüm yok maalesef