Veteriner Varsa Yardımcı Olabilir Mi?

sudemsu

Şuan baya uzaktayim veterinere goturemeiyorum tırnağı ters dönmüş kendi çeker mi tırnağını

5 CEVAP

edmrcglu

bir önceki gönderinizde hırçın olduğu için veteriner hekime götüremeyeceğinizi söylemişsiniz şimdi uzak diye diyorsunuz veteriner hekimi evinize çağırabilirsiniz böyle durumlarda basit sorunu büyüğe döndürmeyin eve çağırın

edmrcglu

çok iyi olur çünkü kötü dönmüş daha kötü olmadan götürmeniz maddi manevi size iyi olur ama epilepsi hastasıymış bi de isterseniz eve çağırın kendini kötü hissetmesin

edmrcglu

resim hiç belli değil nasıl ters döndü

edmrcglu

şimdi anladım resmi ne kadar uzaklıktasınız veteriner hekime otobüs tramvay ikinizde ilçenizde ne varsa götüremez misiniz iyi durmuyor tırnağı kendi kendine düze de dönmez bu kadar havaya kalkmış. hemen veteriner hekime götürmeye çalışın.

sudemsu

çok hircin orası ayrı ama epilepsi ilacını verdikten sonra birazda olsa sakin bir kedi oluyo goturucem bugun