Kedim Sürekli Kusuyor

Betrayal

1 ay önce kademeli olarak mama değişimi yaptım ve yeni mamaya geçtim 2 haftadır .Ancak kedim 2-3 günde bir sarı yeşil bir renkte kusmaya başladı bilgisi olan varmı?

4 CEVAP

byzkpln

Veterinere gitmesinde fayda var sarı veya yeşil olan kusmuk yada dışkı hiçbir zaman iyi yorumlanmaz. Umarım ciddi bir durumu yoktur geçmiş olsun

Betrayal

İnternetten baktım safra diyor ama kedinin normal formunda bir sıkıntı yok

pablopicasso

Merhaba çok geçmiş olsun. Lütfen vetinize gidin. Gastrit başlangıcı olabilir. Müzminleşmeden yol alın

Betrayal

Tamamdır doğru söylüyorsunuz saolun