Hamile Kedim

Hacci

60 gün oldu hamileliğinine neredeyse dün jöle kıvamlı sarımsı bir akıntı geldi bugünde fotoğraftaki gibi bir akıntı var birde bazen karnına dokununca saldırganlaşıyor ama bazende özellikle okşatıyor internetten araştırdım bazıları normal derken bazıları anormal bir durum demiş vete yazdım ama hala dönmedi bilenler yardımcı olursa ona göre hemen gideceğiz acil bir durumsa şimdiden teşekkürler

3 CEVAP

samcoo25

Doğru saydınız değil mi sanki bir kaç gün erken gelmiş gibi .. Bizde aynı sıvı 65. günde akabinde doğum gerçekleşti 🤔

samcoo25

Yer arayışları hızlandıysa, yürümede zorluk, olduğu yere yığılma, sırnaşma, beğenilen konumu kazma girişimleri görülüyorsa kedinizde ve tüm bunlara ek olarak sıvı da geldiyse doğum yakın .. Hadi geçmiş olsun kazasız belasız inşallah 😀

Hacci

O zaman sorun yani çok sevindim