Karamelde Kist Var

UYE

Öncelikle merhaba uzun zaman sonra yine bu siteye döndüm yardımınıza ihtiyacım var Karamel önce halsizleşti bir şeyler oluyor dedim iyileşti gibi oldu sabaha gayet güzel çıktık sonra kanaması oldu korktuk taciz mi edildi diye veterinere gösterdik tekme olabilir iç hastalık olabilir tacizde olabilir dedi polis çağırdık barınaktan falan geldiler ve öyle birşeyin olmadığını ve vajinasında kist olduğunu öğrendik sabahlara kadar ağlıyorum ne yapabilirim diye Kemoterapi görmesi gerekiyor ama yaşlı bir köpek bunu kaldırabilirmi bilmiyorum vajinasında olduğu için sülükmü koydursam dedim veterinere sordum zararı olmaz ama fayda sağlıyacağınıda sanmıyorum dedi insan olarak bir tanıdığım kanseri böyle yendi rahimine sülük koydurdu ve geçti kanser ama bu köpek sonuçta kanseri yenmiş aranıza varmı bana yol gösterirmisiniz benim planım şu bu pazar sülük koyduracağım bir iki gün bakıcam kanaması durdumu kist varmı fln diye veterinere göstericem eğer geçmediyse başka çağrem kalmıyo ( Bu arada kist dışarıda değil içeride gözümle göremiyorum ) Kemoterapi olacak ama çokta korkuyorum ona birşey olmasından atlatan varmı bu lanet hastalığı başka bir yolu varmı? lütfen dualarınızı eksik etmeyin atlatalım şunu

6 CEVAP

Gimlihanim

Benim bilgim olan bir konu değil. Çok üzüldüm. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Çok geçmiş olsun. Öne çıkması açısından yazıyorum belki gören birilerinin bilgisi vardır.

UYE

@Gimlihanim çok teşekkürler çok saolun

UYE

Lütfen cevap verelim

UYE

öne çıkar

Warriorsans

Çok geçmiş olsun umarım hemen iyileşir ne yapılabilir hiçbir bilgim yok keşke yardımcı olabilseydim. Mutlaka farklı hekimlere danışın arayın bilgi alın çok üzüldüm

Gimlihanim

Güncel