Kedi Kum Onerisine İhtiyacim Var

canann00

kedim icin tozutmayan ve uygun fiyatli bi kum almak istiyorum önerebilir misiniz toz olmamasi onemli

9 CEVAP

cat_expert

Bentonit kumların hepsi az yada çok tozutur yapısı itibariyle.

Sıfır toz istiyorsanız ve kediniz alışabilirse çam peletini bir araştırın.

pablopicasso

Uygun fiyat, tozutmayan PUMCAT

https://ty.gl/o5ptc1vo9j Daha önce kullanmış biri olarak asla tozutmuyor.

pablopicasso

Hatta kendi internet sitelerinden de alım yapabilirsiniz daha da uyguna alıyordum.

pablopicasso

Hatta kendi internet sitelerinden de alım yapabilirsiniz daha da uyguna alıyordum.

Midnightoil

Bizde son dönemde kalitesini yerlere düşüren Vancat Aktif karbonlu kumdan Benty Sandy Aktif karbonlu'ya bugün geçiş yapacağız, bir süre kullanayım sonuç yazarım.

Anonymus683514

Benim kullanıp memnun kaldıklarım (toz açısından, neredeyse hepsi kötü topaklanıyor) Pisi Pisi, Signor Gatto, Sandy. Sandy biraz daha pahalı diğer ikisinden. Pisi Pisi özellikle kalın taneli olan hiç toz yapmıyor ama topaklanması çok zayıf. İnce olan biraz toz yapıyor topaklanması biraz daha iyi ama hala yetersiz. Signor Gatto da hiç toz yapmıyor eh düzeyde topaklanması var ama koku önlemede çok zayıf. Koku konusunda Sandy ve Pisi Pisi çok başarılı.

Bu kumları da burada görüp denemiştim ben. Elimdeki Pisi Pisi bitmek üzere 1-2 dökümlük kaldı. Ondan sonra zeytin çekirdeğinden yapılan Olivacat'i deneyeceğim

Ne olursa olsun vancat olmasın. Evde yürüyorum sanki sahilde yürüyormuşum gibi heryer kum. İlk başta böyle değildi ama son siparişim gerçekten rezalet. Topaklanma sıfıra yakın. Evin heryeri kum. Ki g160 serisini aldım en üst segment diye ama vasatın bile altında. Elimde daha iki tane 6 ltlik var kum da almıyorum var diye ama hergün sinirle ev süpürüyorum.

NorthNight

Henüz denemedim ama suzionline da geçenlerde Feles marka kumu gördüm gerçekten toz yok gibiydi, yorumlarını vs de araştırdım toz konusunda memnun kalınmış. Elimdeki kumlar bitince onu deneyeceğim.
8lt si 64₺ t rend yol da. Yorumlarına bakabilirsiniz.