Kedim Yeşil Sıvı Kusuyor Ve Halsiz

Duygusf48

Arkadaşlar kedim 2 gündür aralıklarla yeşil bir sıvı kusuyor. Çok halsiz sürekli yatıyor. Yemek ve su içtiği zamanlar 10-15 dkka sonra yeniden küsüp çıkartıyor. Gözleri akmaya başladı. Sizce ne yapmalıyım?

6 CEVAP

pablopicasso

Bir an önce veterinerinize ulaşın. Günde 3 den fazla kusuyorsa müdahale edilmeli.

Susuz kalabilir. Lütfen gecikmeden ulaşın. Bitki falan yemiş olabilir mi?

pablopicasso

Bir an önce veterinerinize ulaşın. Günde 3 den fazla kusuyorsa müdahale edilmeli.

Susuz kalabilir. Lütfen gecikmeden ulaşın. Bitki falan yemiş olabilir mi?

Palyaco

Yesil kusuyorlar beklemeyin hemen gidin veterinere

Deniz1741

Hemen veterinere gitmeniz lazım.

emirhanyenice

ilerlemeden hemen gidin

Seydagulec_

Veterinere götürdünüz mü acaba şuan nasıl yavrucak güzel haberlerinizi bekliyoruz