Acil Sokak Kedisi Göz

e234567

sadece sağ gözü böyle sulanıyor kızarmış ne yapmalıyım

6 CEVAP

pek bi bilgim yok ama enfeksiyon kapmis olabilir:(

e234567

bulaşır mı peki başka kediyr

betulbakioglu

bulasir tabikide

BiciriginAnnesi

Diğer ki açmış olduğunuz konuya da baktım kedinin rahatsızlıkları söz konusu buradan bizim müdahale edebilmemiz açıkçası olmaz sizin veteriner ile görüşmeniz gerekiyor
Durumunuz yoksa barınağı arayıp kedinin durumunun acil olduğunu sağlık sorunu olduğunu anlatın yanlız her barınak kötü değildir içlerinden iyi olanlar elbette var ya da siz götürün maddi durumum tedavisi için el veriyor derseniz bir an önce veterinere gidin yardımcı olurlar fazla vakit kaybetmeden gidin tedavisi yapılsın yavrunun
Geçmiş olsun

son durumunu Güncellemeyi unutmayın

emirhanyenice

iltihap gibi duruyor bulaşır ve kör dahi olabilir doktora götürmenizi tavsiye ederim

Deniz1741

Veterinere götürmelisiniz. Götürene kadar da crystalin varsa elinizde onunla temizlemeyi deneyin iyi bir mama da yemeli mikrop kapmış gibi duruyor.