Mama Onerirmisiniz

kuruvasan

Merhaba iyi günler bu yazıyı 2. Defa yazıyorum:( paylaşa basmama rağmen paylaşmamış neyse sizden mama önerisi isteyeceğim butcem 200 220 arasi fln uygun mama almak istiyorum ama doğru düzgün mama yok şuanda ton balıklı kisir mama kullaniyorum ama çok fazla tüy dökümü yapıyor bi proplanda böyle yapmıştı birde bu mamada yaptı exclusion kullanıyordum onda da stok sıkıntısı var istediğim zaman alamıyorum o gayet iyiydi bozitada kullaistim en iyi gelen bu iki mamaydi ama bozitada aşırı ağır dışkı kokusu oluyordu mecbur değiştirmek zorunda kaldım hills almayı düşünüyorum oda exclusion dan pahali içerik olarak exclusion daha iyi olmasına rağmen sizden kedime iyi gelecek tüy sorununa iyi gelecek bi mama onermenizi istiyorum biliyorum diyeceksiniz her mama her kediye aynı etkiyi yaratmıyor birine iyi gelir birine kötü gelir die ama genel olarak iyi gelen pek fazla sorunu olmayan mama olsn çünkü bikere alınca bitmeden birdaha alamıyorum öğrenci olduğum için önerilerinizi açığım şimdiden teşekkürler

5 CEVAP

emirhanyenice

balıklı mama tavsiyem advence var hills var yani 200 e zor bulunur mama ama tavsiyem balıklı olsun benim kedimde çok fazl tüy dökümü yapıyor

Kontesiim

Ben royal canin kullanıyorum kızıma çok memnunuz bi ara hills de denemek istiyorum dönüşümlü sanabelle de düşünüyorum siz de sanabelle,brit care alabilirsiniz içerik olarak güzeller ancak brit care biz de ishal yaptı her kedi de ayni etkiyi yapmaz bünye meselesi..Daha düşük bütçeli golosi olabilir ancak alabiliyorsanız N&D olabilir içerik olarak kaliteli mamalardan

CalicoMia

Bi 10 20tl fark olabilir ama sanabelle var ben kullanıyorum çok memnunum. Onun dışında mattise var. Biraz daha düşük isterseniz kullandıklarımdan felicia var çok memnun kalmıştım tüy dökülmesi azalmıştı. Şuan iyi mamalar da pahalı maalesef :(

kuruvasan

Upp

MsBidik

Suan mevsim gecisi oldugu icinde fazla olabilir