Kedi Hakkında

Hasretbostn

Arkadaşlar erkek kedimi kısırlaştırdık 1 ay önce falan ama hala koluma çıkıyor ve yapmaya çalışıyor bunun nedeni ne olabilir? Hala böyle bişey yapmak istemesi normalmi1. Liste maddesini girin

3 CEVAP

Busraskanli

Gayet normal. Bazı kedilerde bu durum alışkanlık olarak kalabiliyor. Ölen kedim 7 yaşındaydı o zamana kadar yapmaya devam etmişti.

gokhansultan

9 yaşında kedim var hala ara ara yapıyor normal bir durum

Ozzey

Merhaba kisirlastirma hormonlarini etkilemiyor. Durulmasi zaman alir. Ama dedikleri dogrudur zamanla aliskanlik olarak da yapabilir.