Soru Değil, Teşekkür ?

sevilay28

Merhaba arkadaşlar. Buraya geçtiğimiz 3 Ay boyunca çeşitli başlıklarda soru sordum. Gastrit, reflü, inflamatuar bağırsak ve niceleri.. İrmiğin iyi olduğunu gözlerimle gördükten sonra artık gönül rahatlığıyla yazabilirim. Benim güzel kızım iyileşti, sorunu bağırsağında küçük bir ipin etrafına zamanla birikmiş, kısmi tıkanıklığa neden olan sert bir dışkıymış. İnsan hayret ediyor.. 3 Ay kusan bir hayvanda kimse bunu beklememişti.
Elinden geldiğince sorularıma yanıt veren, destek olan buradaki herkese teşekkür ederim. Sonraki teşekkürüm ise 19 Mayıs Üniversitesi Hayvan Hastanesine ve ekibine. Gözüm kapalı emanet ettim hepsine,muhteşem bir ekipti. Sizlere de tavsiyem burası olacaktır.
Tüm hasta çocuklara ve anne babalarına tüm iyi dileklerimi yolluyorum. Korkmayın, onlar sandığımızdan daha güçlüler 💕
Görenler içinden maşallah desin tabii :)

10 CEVAP

pablopicasso

İrmikkkk💕💕💕💕

Çok çok çok geçmiş olsun🙏🙏🧿🧿

Palyaco

Cok geçmiş olsun

sevilay28

Niye soru işareti koydu ya başlığa, kalpti o :)

Gimlihanim

Çok geçmiş olsuuun 😊 İrmik’e de kocaman bir Maşallah 🧿🤍 Hep beraber sağlıkla, huzurla yaşayın inşallah

Sezgek

Çok geçmiş olsun çok sevindim çok çekti yavrucak gerçekten inşlh bundan sonra hiç hasta olmaz :)

Oqrenerde06

MAŞALLAAHH GEÇMİŞLER OLSUN TÜM BEBEKLERIMIZ HASTALANMASIN :(

Oqrenerde06

MAŞALLAAHH GEÇMİŞLER OLSUN TÜM BEBEKLERIMIZ HASTALANMASIN :(

Gizem8822

Çok tatlısın irmik 😻 sağlıklı ömrü olsun

izmirle

Geçmiş olsun Sevilay hanım, Allah bir daha yaşatmasın.

gokhansultan

Çook geçmiş olsun. Maşallah kuzucuğa :)