Sokaktaki Yavru Kedinin Gözü

Miniss

Parkimizda 3 yavru kedi buldum birinin gozu fotograftaki sekilde .şiş olan gözünü actigimda kirmizi eti gozukuyor dun tobramisin adlı goz kremini surdum ,umarim yanlis bir sey yapmamisimdir.Bu kedinin gozu kremle iyilesebilir mi bir fikri olan var midir

17 CEVAP

Bbgm

Gözünü kaybetmiş muhtemelen enfeksiyon yüzünden bedeninde kalıcı hasar yada ölüm riskide olabilir. Kremle falan o şişlik geçmez.. Enfeksiyon yayılır mutlaka veterinere gitsin. Asla götüremem kedi ölür diyecekseniz. Doğru ilaç için tekrar yardım isteyin. Aynı bu durumdan hekimin tarifi ile kurtardığım bir kedimiz vardı. O yüzden diyorum. Kesinlikle tamamen çaresizlikten iyidir.

aslihan_e

Sokaktaki yavruların yarısı o durumda. Merhemle tedaviyle gözünü falan kaybetmiyor.