Kedim Yavrularını Taşımış Ama Nerede Olduğunu Bilmiyorum

boncuk22

kedim 4 gün önce doğum yaptı bu sabah baktığımda yavrular oradaydı fakat 2 saat sonra baktığımda yavrular yoktu nereye taşmış olabilir

6 CEVAP

samcoo25

Bizimkisi de 5 gün tuttu 5. gün taşımaya yeltendi .. O tuttu taşıdı ben engel oldum, o taşıdı ben engel oldum .. Bu böyle bir kaç sefer devam etti en sonunda mecbur göz yumduk .. Bir tane taşıdı yoruldu, soluk soluğa kaldı .. Sonra gelip yardım istedi hepsini ben taşıdım .. Taşıdığı yerde yatağımın altı 🤷‍♂️ Doğumdan önce kedinizin kendisi için uygun gördüğü, zaman geçirmekten keyif aldığı gözünüze çarpan yerler elbetteki olmuştur .. Özellikle oralara bakın oradadır kesinlikle .. Dolap içi, yatak altı ve dip köşeler .. Gözden uzak serin yerler tercihen 🤗

aslihan_e

Kediniz apartmanın girişinde ne geziyor sorun orda. Onu takip edin illa ki bulursunuz. Uzağa götürmüş de olabilir.

aslihan_e

İnsanlar nasıl bilebilir nereye taşıdığını? Çok düşünüyorsanız kedinizi eve alın ve dışarı bırakmayın, ayrıca kısırlaştırın.

boncuk22

kedim apartmanın girişinde doğurdu dışarda doğurmadı ayrıca ben sadece tahmin istemiştim özellikleri ne olabilir diye yinede cevap verdiğin için teşekür ederim

samcoo25

Evde değilse bilemem tabii 😳😂

boncuk22

evet apartmanın girişinde doğurdu