Kedim Yemiyor

benguecrin

Kedim balkondan düştü Yüksekova’da görev yapıyorum veterinere götürdüm ama kedim yemek yemiyor su içmiyor vana getirdim sarılık olmuş dediler şimdide fip den şüpheleniyorlar bu konuda bilgili olan birileri var mı ?

17 CEVAP

benguecrin

Veterinere sordum herhangi bi diyet listesi yada ilaç verecekmisiniz diye çorba içsin dedi karaciğerleri iyi değil bunun için hangi mamayı almalıyım acaba iştah açıcı iyi gelir mi dediğiniz birde karnında iç kanamadan kaynaklı sıvı birikintisi var bunu idrarla atar mı geçer mi yani ?

benguecrin

Önerileriniz için çok teşekkür ederim 🥹