British Kedi Renk Değişimi Ve Tuy Bakımsız

sudesama

Merhaba tam 1.5 ayını doldurmuş British Shorthair kedim var geldiğinde sırtı full koyu siyahtı ancak 1 haftadır rengi değişiyor gibi geliyor bana ve tüyleri hep diken diken korkmuş falan da değil evin içinde bizle oyun oynuyor evi birbirine katıyor maşallah mamadan olabilir mi bugün kontrolü var veteriner de gözünde ki iltihaptan dolayı sormalı miyim acaba tüyleri mi uzuyor yoksa tüyleri mamadan dolayı dökülüyor mu proplan kullanıyorum tüylerini de daha yavru olduğu için çok nadir nazikçe tariyorum çok seviyor birde sizce bu kısa tüylü mu olucak yoksa uzun mu 😂

2 CEVAP

SavaAsu

Normaldir genellikle bu renk olanlar büyürken tüy rengi farklılaşır koyudam açık, açıktan koyu gibi, mama olarak ben yavrularda Royal canin kitten kullandım, sizin yavru kısa sık tüylü olacak gibi görünüyor çok güzel , güle güle büyüsün 🧿

sudesama

hepsi oyle büyüsün nazar değmesin hiçbirine teşekkürler ☺️☺️❤️