Proplan 25 Mayıs Zam

Lils

Proplan 25 Mayısta yine zam yapıyor. Özellikle klinik ürünlerinde %55 zam olarak deniyor. Büyük paket stoklamak isteyen stoklayabilir. Royal canin ve Hills'te yakında zam yapar. Art arda yapıyorlar genelde

6 CEVAP

Gimlihanim

Evet ben de gördüm. Daha nereye kadar zam gelecek bilemiyorum gerçekten. Çok sıkıldım bu durumdan 🤷🏻‍♀️

ozanesk

Keşke gelirlerimiz de bu kadar hızlı artabilseydi...

Stoklamak da çözüm değil, bu canlılar yaşadığı sürece almak zorundasın. Burun kıvrılan mamaların da artık fiyatlarının çığrından çıktığı düşünülünce hangi mama sorusu büyük soru işaretlerine neden olacak.

Warriorsans

Aslında bu tarz hep alınması gereken ürünleri sene başında 1 yıllık olacak şekilde stoklamak en mantıklısı sanırım. Sürekli zam ne yapıcaz bilmiyorum. Geçen yıl eylül ayında üzerinden 1 yıl bile geçmedi n&d 10 kg mama 470 tl ye satılıyordu. Acana grassland 1,8 kg 150 tl ye almıştım. Şimdi bu markaların yanından geçilmiyor asla alamıyorum. Sokaktaki kedilere 15 gün yetecek mamaya 420 tl verdik. Bir dahaki alışımızda eminim üzerine yine zamlanmış şekilde alıcaz.

gulsump

Zam beni ilgilendirmiyor ben her zaman 50 liralık alıyorum (!)

izmirle

Her şey çok güzel olacak.

ozanesk

Petlebi üzerinden zam yanısımış şu anda.

Somonlu kısır 10 kg 1099 TL, 3 kg 439 TL. Sepette indirimle eski fiyatına yakın bir fiyatı var şu anlık.

Kedi beslemek lüksü de geçti maalesef.