Kedim Çok Yiyor Az Çıkarıyor

Esrakaya12

kedim bu aralar çok yiyor ama hiç çıkardığını görmedim karnı şişiyor iniyor ilk hamilelik sandım - emin değilim - ama dışkısını yapmadı.
hamile olamaz çünkü erkek kedim kısırlaştırdı 2 hafta önce. Ondan öncede Kedim erkek kedimle çiftleşmemek için dövüyordu ama şişkinlik var ve hala dışkı yapmadı ne yapabilirim ?

1 CEVAP

gokhansultan

Kaç gündür dışkılamadı 2 günden fazlaysa 1 çay kaşığı zeytinyağı verebilirsiniz yine olmazsa mecbur hekime görünmesi lazım.