Kedi Göz Sulanması (Güncel Durum Bilgilendirme)

Seymasbl

Merhaba arkadaşlar
Geçen hafta kedimin gözü sulandığını ve farklı damlalar kullanmama rağmen geçmediğini burada size belirtmiştim ve yardım istemiştim bu damlaları veteriner kontrolü altında aldığımıda tekrardan belirtmek isterim. Tekrardan veteriner ile görüştük ve hala geçmediğini ve göz sulanmasının devam ettiğini söyledim bize 5 günlük kalçadan uygulanması gereken bir antibiyotik tedavisinden bahsetti ama ben böyle bir şeyi şu anda istemediğimi belirttim sonuç olarak damlalarıda kullanmayı bıraktım ve çay ile sadece pamukla silmeye başladım günde 1 defa ya da 2 defa sonuç olarak akıntı eskiye göre durdu zaten mantar vs gibi kontrolleri yapılmıştı çok şükür öyle bir problemi yok gözünü biraz ayırarak baktımda böyle beyaz bir tabaka var veteriner de bakmıştı ve biraz daha ilerlermiş gibi geldi bana bu antibiyotik
İğnesini yaptıran oldumu acaba kedisine şimdiden teşekkürler

1 CEVAP

Seymasbl

Şöyle ki veteriner bir darbe almış gözüne bu yüzden sulanma oluyor demişti o beyaz tabaka biraz ufaktı darbeden kastettiği şey ise kendini kaşımasından olabilecek bir yaralanma diğer kedim mırmır ile oynadıklarında bazenleri acımasız olabiliyorlar kendisini kaşıdığını hiç görmediğimi söylediğimde ise oyun esnasınsa belki
Biribirlerine zarar vermişlerdir diye düşündük