Kedimin Dışkısı (Fotoğraf İçerir)

Warriorsans

Kedimi dün ve ondan önceli gün bahçeye çıkarmıştım (tamamen korumalı bir şekilde ve zaten eskiden bizim bahçede yaşadığı için tekrar çıkmak onu çok mutlu etti bahçemizle son zamanlarımız apartman dairesine taşınacağız o yüzden son bir kez görsün istedim) otları falan yedi doğal olarak ve bu gün dışkısını ilk kez tuvaletinin yanına yapmış ve böyle uzun bir ot görünüyor dışkısında. Bir sorun olur mu? Neden böyle olmuş zarar görmüş müdür?

8 CEVAP

BiciriginAnnesi

Zarar görmüş olsaydı dışkı yapamazdı zaten rahatsız olduğunu sizde anlardınız dışkı yoluyla çıkarmış
Baya ot çimen ortaya karışık ince odun parçaları gibi şeyler de yemiş

Benim bıcırık da dışarı çıkınca yiyordu bir sorun ile karşılaşmadık

Hareketlerin de farklılık hissediyorsanız kontrole gidebilirsiniz yemesinde su icmesinde ateşi vs yoksa sorun yoktur

Warriorsans

Dışkıda ot görmenin normal olduğunu biliyorum ama çok büyük görünüyor bu ot çiğnemeden direk yutmuş sanırım ve dışarıya yapması beni biraz korkuttu

Warriorsans

@biriciğinannesi bende öyle düşündüm ama tek korkum tuvalete değil dışına yapması oldu ilk kez böyle yaptı demekki çıkarırken biraz canı yandı ama ot yemeleri iki kedime de iyi geldi kedi otu da almıştım dışkılarına da iyi geldi

BiciriginAnnesi

Eğer içiniz daha rahat edecekse vete gidin en azından muayne eder ultrason ile bakar bir sorun var mı yok mu diye

sorun olmuş olsaydı dışkısı daha yumuşak ishale yakın olabilirdi

Gördüğüm kadarıyla da dışkısı rengi vs normal küçük da yapmamış oldukça büyük yapmış sindirim sistemi rahat çalışıyor

Siz gün içinde tekrar edin yine böyle yapacak mı hala yapmaya devam ederse muayne olursa daha iyi olur

BiciriginAnnesi

Benim bıcırıkda odun yemişti:)
Bildiğiniz sopa yemiş vete gitmiştik muayne etti bir sorun olmadığını söyledi gitmeden önce de dışkısını götürmüştük onu da incelemişti bir dahakine daha dikkatli olmamızı söylemisti

Warriorsans

Yaa odunu nasıl yemiş minnoş 😅 çok dikkatli olmak gerekiyor gerçekten oyuncakları bile sadece ben yanlarındayken çıkarıyorum her şeyi yemeye kemirmeye çalışıyorlar 🤣

Warriorsans

Bir sorun gözükmüyor içimi de rahatlattınız biraz bakalım gözlemleyeceğim umarım her şey yolunda gider

BiciriginAnnesi

Yaa odunu nasıl yemiş minnoş 😅 çok dikkatli olmak gerekiyor gerçekten oyuncakları bile sadece ben yanlarındayken çıkarıyorum her şeyi yemeye kemirmeye çalışıyorlar 🤣

😂Sırf dışarı da oynamak için eve erken gelmemek için ne bulduysa yemiş

Dikkat etmek lazım dediğiniz gibi oyuncaklara bile dikkat etmeliyiz