Teşekkürler Petlebi

Ozzey

Merhaba teşekkürler petlebi. Hediye mamalarımız geldi. Sokakta baktığıma vereceğim fotografını çekemedim. Evdeki diyet yiyor ve şeker riski oldugu için ona veremeyecegim. Ama tatlışım sevecektir. Onun da yerken paylasırım fotoğrafını. Tekrar teşekkürler petlebi

10 CEVAP

Palyaco

Afiyet olsun dünde bize geldi petlebiye tesekkurler bizimki saten kedi corbasindan bide felicia konserve kisir bol suluyu seviyor başka yemiyor

Warriorsans

Afiyet olsun şimdiden 😻

Lils

Afiyet olsun. Biz hiç kedi çorbası denemedik hediye gelmesi ne güzel olmuş.

gokhansultan

Afiyet olsunn :)

Gimlihanim

Afiyet olsunn 😊

Ozzey

Merhaba bizimki normalde severdi eskiden. Ama artik islak da corba da cok yemiyor. Arkadas hasta yavru kedi almis gecici olarak 4 5 haftalik ona verdim corbalari. Insallah duzelir.

Ozzey

Digerlerini de profilimdeki tatlise verecegim suanki mamalari bitince.

gokhansultan

@BiciriginAnnesi kesinlikle öneriyorum çorbayı. Saldırıyor benim kızım :) İçeriği çok iyi, kokusu bile çok iştah açıcı. Kedim 6 aylık ama yetişkin olanlarından aldım ton balığı hastası olduğu için :D Yarım konserve yaş mamanın üzerine yarım çorba koyup veriyorum ben. Hatta sabah Petlebi den 5 balıklı 5 tavuklu sipariş ettim. Ürün pahalı ama su alımını desteklemek için birebir bir ürün.

BiciriginAnnesi

Afiyet olsun bıcırıklara😊🐾

BiciriginAnnesi

Miamor kedi çorbası nasıl arkadaşlar kullananlar yorum yapabilir mi ?