Petshopcumuz Haşlama Tavugun Yasak Olduğunu Söyledi ?

Oqrenerde06

Kedimize haşlama tavuk yapıp arada yedirdiğimi söyledim saf protein kedilere zararlı yaş mama al daha iyi olur vs dedi bir aslı varmıdır ?
Birde haşlanmış tavugun üzerine çiğ yumurta kıran varmı ya da çiğ yumurta veren. ? Ben petshopcuya katılmadım fakat sizede sormak istedim sonuçta bunlar çiğ etle beslenen hayvanlar neden zararlı olsun böyle dediğimde yok onlar vahşı doğaya alışkın olanlar için vs dedi.

23 CEVAP

Oqrenerde06

@warriorsans çok teşekkur ederim

Oqrenerde06

Nortnight güzel bilgilendirme için çok teşekkür ederim :) bu saye de kafasında soru işareti kalanda bu kaynaktan yararlanir elinize sağlık.

Oqrenerde06

Catexpert kesinlikle doğru bende zaten bidaha gitmeyecegim genelde petlebi den bildiğim siteler den alıyorum mamaları zaten petshopculara güvenmiyorum kendisi dedi yaş mama vs veriyormusunuz diye bende kedi çorbası tavuk haşlama vs dedim hemen ordan saf protein içerir tavuk haslarsan zaten proteini kalmaz çok zararlı proteini dönüşür vs dedi saçmaladı.,:)

Oqrenerde06

@gokhansultan gerçekten daha neler duyacağız bilmiyorum kendi ürünü satmak için büyük ihtimalle

Oqrenerde06

@seleney1 bende inanmadim zaten kendimde bilip araştırma yaptığım için işte bilmeyenleri kolaylıkla kandırıyor bu zihniyet gözleri para bürümüş

Oqrenerde06

Valefyo
Su tüketimi şükür iyi sadece vücut direncini toplansın diye extra veriyorum yaş mamalarda da %70 üzerinde et olanları tercih ediyorum tavuk haşlarken çay kaşığı ile zeytinyagi ve himalaya tuzu koyuyorum biraz

Oqrenerde06

@gimlihanim hahaha gerçekten ;)

Oqrenerde06

:) aynen öyle@