Anne Kedi Sürekli Miyavlıyor?

keerimsk

Merhaba, kedim 1 ay önce doğum yaptı. Doğumunu yaptığı kutu güvenli olmadığı için yerine geniş bir yatak aldım yavrularla beraber durması için fakat yavrulara bakıp sürekli miyavlıyor. Kutuyu yatağın yanına tekrardan koydum ama devam ediyor ne istediğini anlayamadım. İlk doğumu yavruları kendi taşıyamıyor ben yardımcı oluyorum genellikle bu da strese sokmuş olabilir diye düşünüyorum. Ne yapmam gerekiyor?

1 CEVAP

BiciriginAnnesi

Anne yavruları nereye taşımak istiyorsa bırakın taşısın

Sürekli bakıp taşımak istediği yer varsa oraya koyun
Sizin yaptığınız yer güvenli değil orayı istemiyor ondan miyavliyor