Erkek Kedim Yavru Kedilerini Ensesinden Isırıyor

Baki1671

Bir erkek bir dişi kedim var erkek kedim yavruların ensesinden ısırıp sanki çifleşmeye çalışıyor gibi yavrular 1 aylık ne yapmam lazım acaba

1 CEVAP

aslihan_e

Ayırmanız gerek tabi ki. Yavrular zarar görebilir. Bizim yavru kedimizi bahçeye çıkardığımızda bir erkek kedi gelip ağzına alıp kaçırmıştı, bir evin bahçesine götürüp aynı şeyleri yapmış, annem bahçeye giremediği için elinden alamamış. Sonra aldık ama kedimizin psikolojisi bozuldu. Hâlâ bile sorunları var.