Bolovia Malt Kullananlar

Gimlihanim

Merhaba. Veteriner kliniğinden değişim yapmam gerekiyordu. Denemek için bolovia malt aldım. Veterinerimize de soracağım ama sizlerden de kullanan varsa nasıl ve ne kadar kullanıyorsunuz acaba?

3 CEVAP

Warriorsans

Kullanmıyorum ama sanırım bu ayda 1 hafta kullanılan malttan. Üzerinde yazmıyor mu nasıl kullanılması gerektiği? Bildiğim kadarıyla ayda 1 hafta boyunca her gün veriliyor

Gimlihanim

Hiç kullanan yok mu? 😓

Gimlihanim

@Warriorsans Günlük 2 ile 5 cm arasında ve 3-5 gün süresince kullanılması gerektiği yazıyor. Ayda 1 de tekrar edilmeliymiş. Ama bazen paket üzerindeki miktar fazla geliyor ya. O yüzden sormak istedim. Teşekkür ederim 🙏🏻😊