Mantar Mı Yara Mı?

Anonymus683514

Selamlar. Birkaç gün önce bir delirme seansı sırasında zencefil masanın üstünden kağıtları yere düşürdü ve kağıtların üzerinde kayıp kafasını peteğe çarptı hafifçe. Kontrol ederken fotoğraftaki yarayı gördüm yüzünden. İlk başka çarpmaya bağlı sanmıştım, ancak 3 gün oldu ve yara sanki büyüdü gibi geldi ve mantarı andırıyor.

Sizce mantar mı? Salı günü zaten kliniğe aşı için gideceğiz o zaman soracağım. Ama mantarsa yarın da götürebilirim duruma göre. Herhangi bir şekilde yabancı bir kediyle teması olmadı. Hatta insanla bile çok sınırlı oldu 1-2 haftadır diyebilirim.

6 CEVAP

Sezgek

Üzgünüm görüntü net değil bu görüntü ile benzeyip benzemediğini anlayamadım ama bence her ihtimale karşı batikon sürebilirsiniz faydası olur zararı olmaz geçmiş olsun

Anonymus683514

İyileşti yara imiş

HayatA

Büyük mantar cok yayilmadan goturseniz iyi olur bizimkinde de agiz cevresinde boyle vardi mantar dediler bu da ona benziyor bizimkine bir tane mantar aşısı yaptılar geciyo şu anda

HayatA

Büyük ihtimal mantar yanlış yazmisim

Anonymus683514

Yazdığım günün sabahı götürdüm şimdilik batikon sürüyoruz ancak küçülmüyor maalesef. Cumartesi ya da pazar tekrar götüreceğim eğer böyle giderse

kedibabasi66

Son durum nedir?