Kedi Sahiplenme!!!!!

KopegimVar

arkadaşlar maalesef kendi kedim gibi gördüğüm bir minnoşu kaybettik bu yüzden bir tane kedi sahiplenmek istiyorum onu kaybetmenin acısını yeni bir kediyle bastıracağım ve onu hayatımın anlamı gibi bakacağım maddi konuda hiçbir sıkıntım yok ama tek bir sıkıntım var
oda anemin kedi fobisi olması kaybettiğim kediyi evimizde bakmıyorduk bir sokak kedisiydi ama sürekli balkonumuza geliyordu ben ona su mama bütün ihtiyaçlarını koyuyordum ama 1 hafta önce maalesef araba çarpıp ölmüş bu beni aşırı üzdü o yüzden yeni bir kedi sahiplenicem ama dediğim gibi annem kedilerden çok korkuyo sizce ne yapabilirim

7 CEVAP

alpcan

Minicik bir bebek kedi ailedeki tüm tabuları yıkacaktır.
2 kızı da hayvanlardan korktuğu için yavru kedi sahiplenen doktorumuz,ilk günlerde çığlık çığlığa sandalye tepelerinde gezen kızlarının,şimdilerde durumun, kedi kimin yatağında yatacak kavgasına dönmesini keyifle izliyorum yazmış bana. :)
Bebek kedi tüm vicdanları yumuşatır.

Roza23

biz de ailecek kedilerden korkar ve nefrer ederdik. su an evde 1 bahçede 8 kedimiz var :)
sevgi her korkuyu asiyo gercekten onemli olan ilk adimi atmak. ben cok korkarak eve getirmiştim kedimi ve benden cok sevdiler. bence mutlaka sahiplenim bi yavru

Antalyadaysan vereyim

3 kedim varda zor oluyor bakması 1 ini vere bilirim.

Roza23

hatta izmirdeyseniz bahcedeki 6 candan birini verebilirim size en azindan kışı sicak bi yerde gecirirler :)

akitalove

Bence evin icinde bakıcaksan sahiplen çünkü diğer kediye araba çarpmış diyorsun aynısı ona da olabilir yada daha farklısı Allah korusun. bi şekilde ailenizi kabul etiirin onaylatin sonra sahiplenin derim ben size :))

Tugmeh

Her insanın fobileri çeşitli nedenlerde meydana gelmiştir fakat su da bir gerçektir ki insan korkusunun üstüne gitmedikçe onu yenemiyor