Gözyaşı Lekesi

yumi633

Anket

Trixie
(2 oy)
Bioline
(1 oy)
Toplam (3 oy)

Kedimin yaralı ve kaybettigi gözünün çevresini temiz tutmak için gözyaşı lekesi temizleyici almak istiyorum ama hangisini alacağıma karar veremedim bilenler ve tecrübe edenler ankete katılırsa yorum belirtirse çok mutlu olurum

3 CEVAP

alpcan

100ml %3 borik asit çözeltisi kullandınız mı hiç?
Antiviral ve antiseptik olduğu için 2 haftalık yavru kedilerde kullanmıştık. Açılmayan çapaklı gözleri açtığı gibi göz çevresini siliyorduk tertemiz oluyordu.
Veterinerimizin(askeri vet. okulundan emekli subay) tavsiyesiyle uyguladık ki çayla silmeye çalışıyorduk önce meğer hayvanlara eziyet ediyormuşuz. Çayın bıraktığı izleri bile kolaylıkla çıkarıp tertemiz yapmıştı.
Antiseptik olduğu için mikrop kapmasının da önüne geçersiniz diye tahmin ediyorum.

yumi633

Emin olamadım cok tesekkur ediyorum yorumunuz icin doktor gözüne asla degdirme dedi :(

yumi633

Emin olamadım cok tesekkur ediyorum yorumunuz icin doktor gözüne asla degdirme dedi :(