Kedimin Tuvaletin Duvarına İşeme Sorunu

dogu_bati

Merhaba. Kedim çişini tuvaletin duvarına yapıyor ve çiş olduğu kapalı tuvaletten dışarı sızıyor (birleşim yerinden). Sıcak silikon tabancasıyla 4-5 kat olacak şekilde silikon çektim fakat nasıl işiyorsa hala sızmaya devam ediyor :/ Sorunun çözümüne yönelik önerisi olan var mı acaba aramızda?

3 CEVAP

Aynisini dişi kedimde yasiyorduk. Kum kabini degistirdim sizinti olmuyor artik. Cinar marka galiba en buyuk boyu bir bakin isterseniz

NorthNight

Daha büyük ve derin bir tuvalet kabı deneyin. Genelde bu şekilde halloluyor.

gokhansultan

Bazı erkek kediler kum kabını tutturamayıp kenarına doğru işiyorlar ve bundan vazgeçmiyorlar maalesef. alışkanlık oluyor oraya yapmak :)açık tuvalet olsaydı 180 derece döndürüp koyun vazgeçer belki derdim ama kapalı tuvalet ise giriş çıkış sıkıntı olur.