Islak Fip Kedide En İyi Mama Tavsiyesi

Maskot06

Merhabalar kedim çıtırdak ıslak fip hastası şuan 45. Gündeyiz tedavisinde. Durumu iyi ama mama olarak çok seçici royal canın mama yiyor . Beslenmesinde dahada iyi gelecek olan mama tavsiyesi verecek olan varmı acaba

1 CEVAP

gokhansultan

Ablamın kedisi de 11. Gününde tedavide. Veteriner bu süreçte özellikle yüksek kaliteli hayvansal protein verin dedi. Orijen acana verin. Evde de tavuk haşkayın yumurtayla suyuyla robottan geçirin püre yapın verin dedi.

Çok geçmiş olsun :)