Yaş Mama Verme Sıklığı

emirhanyenice

ben yaş mamayın haftada 1 veya 2 haftada 1 veriyorum fazla verince alışıyor siz ne sıklıkla ya da tarifiniz var mı

20 CEVAP

Findik2021

Maalesef bizde alışkanlık haline geldi her sabah yaş mama bekliyor. 80 gramlık bir konserveyi 3 günde tüketiyoruz. Günlük 20 gram yaş mama yiyor ve çok iştahlı yaş mama biter bitmez kuru mamaya daldırıyor kafasını

Findik2021

Maalesef bizde alışkanlık haline geldi her sabah yaş mama bekliyor. 80 gramlık bir konserveyi 3 günde tüketiyoruz. Günlük 20 gram yaş mama yiyor ve çok iştahlı yaş mama biter bitmez kuru mamaya daldırıyor kafasını

BiciriginAnnesi

Günlük 2 kutu veriyorum nd gimcat Felicia vets plus kullanıyoruz

Kuru mama ile karıştırma yapmıyorum

İki kedim var bazen 3 kutu oluyor yaş mamanin haricinde
Hafta da 2.3 gün Haşlanmış tavuk et ciğer bunları da veriyorum

Sadece kuru mama ile beslemeye karşıyım

Kuru mamadan daha çok yaş mamayı seviyor benim bıcırıklar sürekli yaş mama stoğu yapıyorum

Lils

Haftada 2 yaş mamayı her güne dağıtarak az az veriyorum sulandırıp

Lils

Haftada 2 yaş mamayı her güne dağıtarak az az veriyorum sulandırıp