Yuva Aranıyor

Arkadaşlar merhaba. Bu küçük bebek yuva ariyor. Kardeşim İzmir de arabanin altindan kurtarmış. Suan kyk yurdunda odada ve banyoda tutuyor. Daha fazla tutamaz maalesef. Izmir de ona guzel bir yuva ariyoruz

3 CEVAP

Seydagulec_

Ah inşallah sevgi dolu merhametli birisi çıkar da sahiplenir bu güzel bebeği. Şansı bol olsun ben de İzmirdeki tanıdıklarıma söyleyeceğim inşallah bir an önce yuva bulunur🐾

Warriorsans

Şu Güzel gözlere bak umarım çok güzel bir yuvası olur uzun mutlu sağlıklı bir ömrü olsun inşallah 🙏♥️

inşallah tesekkur ederim