Ankete Katılır Mısınız?

Mehmetneroo

Anket

Mystic
(7 oy)
Mycat
(15 oy)
Toplam (22 oy)

Arkadaşlar kedim mamadan sıkıldığı için değişiklik düşünüyoruz iki seçenek arasında kaldım içerikleri buraya yazacağım.

Mystic
Kurutulmuş ve taze somon ve deniz balığı (%30),kahve rengi pirinç, bezelye, nohut, patates, rafin tavuk yağı, hamsi unu, bira mayası, hidrolize tavuk ciğeri, hamsi yağı, nükleotit maya proteini, mineraller, prebiotik manan oligo sakkaritler, deniz yosunu, avize ağacı özütü, zerdeçal kökü tozu, kabak, havuç, nar, kinoa, yucca, pisilyum.

Mycat.
Kurutulmuş Somon ve Taze Balık (%40) (%30 Kurutulmuş %10 Taze), Esmer pirinç, Bezelye, Nohut, Patates, Yeşil mercimek, Tavuk yağı, Bira mayası, Balık yağı, Kurutulmuş şeker pancarı, Bal kabağı,Karahindiba, Yaban mersini, Keten tohumu, Kızılcık, Probiyotikler, Harnup, Yucca, Pisilyum, Nükleotit maya proteini, Vitamin ve mineraller.

5 CEVAP

Warriorsans

Aslında ikisi de benzer segmentte mamalar. Mycat denemedim ama mystic sokak hayvanlarında yetişkin serisini, kısır kedimde kısır serisini, yavru kedimde de yavru serisini deneyimledik. Genel olarak bir sorun yaşamasak da evdeki kedilerime tekrar almayı düşünmediğim bir marka. Ne iyi geldi ne kötü geldi diyebilirim zaten çok kısa kullandık. Yavru kedimde ishal yaptı gibi oldu zaten kısırlaştırdığım için kalanı sokaktakilere vermiştim.

teddybal

Bunlar gibi bir de Obivan Selection var, eğer fiyatı Mycat'ten uygunsa ona da bakabilirsiniz.

Warriorsans

Obivan selection markadan ben de memnun kalmıştım evet ona da bakabilirsiniz bence de Marka ma ma sitesinde çoğu zaman 40 TL’ye düşüyor 24 saatlik indirimler bölümünde yanında bir adet konserve yaş mama hediyesi de oluyor

Mehmetneroo

@teddybal bakacağım

oamac26

üst segment bir mama kullanmayacak iseniz balıklı mama almanızı tavsiye etmem.