Bahçemizde Yavru Kedi Bağırıyor

drybean

çok küçük değil, sürekli bağırıyor yavrucak. annesini, kardeşlerini arıyor sanırım ama yoklar ;( az önce tavuk suyu çorba götürdüm aşağı içsin diye, azcık içti ama sorunu başka, sağlığı yerinde gibi. ne yapabilirim, nasıl yardımcı olabilirim ona ?

2 CEVAP

Warriorsans

İyi besleyin bebişi bağışıklığı düşmesin haşlanmış tuzsuz yağsız tavuk yada diğer hayvansalları haşlama suyuyla verebilirsiniz. Belki güzelce fotoğraflarını çekip petlebi, sahibinden gibi yerlere ilan koyup sahiplendirmeye çalışabilirsiniz. Yavru kedilerin sahiplendirilmesi çok daha kolay oluyor

drybean

yardımcı olabilecek yok mu ? :(